Trends:

Finland

Lot 40 Rye

70cl

Dit product is niet beschikbaar in Nederland.
Bekijk hier beschikbare alternatieven.

Kenmerken

Categorie:Whisky (Gedistilleerd)
Producent: Lot 40
Volume: 70cl
Alcoholpercentage: 43%
Land: Finland
Soort Whiskey: Rye Whiskey
Lot 40 vervaardigt Lot 40 Rye (36,90€), een whisky Rye whiskey herkomstig uit Finland met een alcoholgraad van 43º.

Beschrijving van Lot 40 Rye

Lot 40 Rye

PROEFNOTITIES VAN Lot 40 Rye:

  • Kleur: glimmend koper.
  • Neus: duidelijke noten van rogge van start tot finish, fruitige pruim en menthol, gevolgd door kaneel, kruidnagel, en een snufje kardemom, een vleugje dille, een lichte tinteling goed getrouwd met de aroma's van rogge delalcohol warmte.
  • Smaak: Rijke prachtige mond, pittige zoetheid van suiker, een stap van een droge mond vol van roggebrood, zwarte peper, augurk, zuurgraad, augurk. verrassend lange en smakelijke afdronk, spijkers, geroosterd eiken, rogge granen en kaneel.

PRODUCER: Pernod Ricard.

LAND: Canada.

Meer zien

Reviews van Lot 40 Rye

3

1 klantbeoordelingen
  • 5
    0
  • 4
    0
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0
Jouw score voor Lot 40 Rye:Waarderen Lot 40 Rye:

3 /5

Meer zien
,

Zeer goed

Andere producten van hetzelfde wijnhuis