Lot 40 Rye

Lot 40 (Whisky)

Product niet beschikbaar in Verenigde Staten van Amerika

39,00€ + 11,70€ Verzending (48 uren)

39,00/stuk

Verzending: Le Vintage Whisky (Frankrijk)

Je ontvangt 0.52 punten voor elk product dat je koopt

Bekijk alle producten in Le Vintage Whisky

Meer prijzen zien »

Lot 40 vervaardigt Lot 40 Rye (39,00€), een whisky Rye whiskey herkomstig uit Finland met een alcoholgraad van 43º.

Kenmerken · Lot 40 Rye

Categorie:Whisky (Gedistilleerd)
Producent: Lot 40
Volume: 70cl
Alcoholpercentage: 43%
Land: Finland
Soort Whiskey: Rye Whiskey

Beschrijving · Lot 40

Lot 40 Rye

PROEFNOTITIES VAN Lot 40 Rye:

  • Kleur: glimmend koper.
  • Neus: duidelijke noten van rogge van start tot finish, fruitige pruim en menthol, gevolgd door kaneel, kruidnagel, en een snufje kardemom, een vleugje dille, een lichte tinteling goed getrouwd met de aroma's van rogge delalcohol warmte.
  • Smaak: Rijke prachtige mond, pittige zoetheid van suiker, een stap van een droge mond vol van roggebrood, zwarte peper, augurk, zuurgraad, augurk. verrassend lange en smakelijke afdronk, spijkers, geroosterd eiken, rogge granen en kaneel.

PRODUCER: Pernod Ricard.

LAND: Canada.

Lot 40

Lot 40 Gedistilleerd kopen:

Meer meningen over Lot 40 Rye

Gepubliceerd op 05.31

3 /5

Zeer goed

Samenvatting van beoordelingen

(1 meningen)
  • 5 sterren
    0
  • 4 sterren
    0
  • 3 sterren
    1
  • 2 sterren
    0
  • 1 sterr
    0
Jouw waardering:
Score Drinks&Co:

3/5

Op basis van 1 comments »

Top aanbiedingen Whisky